Rozinka Tulácké blues

 

Rozinka je naší první fenkou plemena Coton de Tuléar. Je to vzrůstem drobnější plnochrupá fenka s výborným pigmentem, tmavým okem a s jemnější srstí se znaky. Povahově je temperamentní, velmi hravá a zároveň velký mazel. Miluje ležet v náručí a nechat se drbat. V roce 2008 se stala matkou svých prvních a zároveň jediných velmi vydařených šteňátek. Teď jsi již užívá zaslouženýho důchodu.

Typické rysy: Hravá, veselá,...typický představitel plemene. Miluje běhání.Umí se neskutečně rychle točit do kola a poskakovat u toho. Jako jediná umí naprosto unikátně vrkat když má radost. I jako seniorka je velice vitální. Zvládá i nekolikakilometrové dlouhé procházky.Pokud se u vás chová a pak vám několikrát olízne ruku, znaméná to "promiň, ale už jdu pryč". Jako mladá byla velice zdatná skokanka.Když něco chce,z pravidla něco dobrého, zahrabe vám 3x tlapkou o nohu.Pokud chce pustit dovnitř, 3x zaťuká tlapkou na dveře. Nejoblíbenější pochutina je zmrzlina.

 /Rozinka is our first female of the breed Coton de Tuléar. She is smaller fullteethed female with excellent pigmentation, dark eye, and softer fur with marks. She has temperament character, is very playful and in the same time big sweet heart. She loves to lay on the arms and get rubbed. In 2008, Rozinka became a mother of her only very nice litter. Nowdays she enjoys her well-earned retirement.

 


 

Zdravotní vyšetření / Health tests :

 

Oční testy (PRA) - negativní / Eye tests (PRA) - negative

Luxace patelly - 0/1 / Patella luxation - 0/1


 

Rodokmen / Pedigree :

 

 

Kontakt

Briliant z Madagaskaru
Chovatelé:
Nina Karhanová a Jiří Honců

Ke koupališti 355
267 61 Cerhovice
okres Beroun
Czech Republic

+420 603 861 751

Foto, grafika a editace webu:
Kateřina Karhanová
katie@email.cz

Instagram:
briliant.z.madagaskaru

Facebook:    
Briliant Z Madaskaru
Kateřina Katie Karhanová

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode